adidas uvádí na trh novou edici nejúspěšnější řady běžeckých bot v historii značky – adidas Ultraboost 21

Nová edice běžeckých bot adidas ze série Ultraboost – adidas Ultraboost 21 – patří k úplným novinkám mezi běžeckými botami v tomto roce.

adidas Ultraboost 21

Zdroj: Tisková zpráva a materiály adidas k uvedení Ultraboost 21

Model UB21 zaujme především originálním designem, který výrazně zviditelňuje mezipodešev BOOST tvořená speciálními tlumícími kapslemi. Celá zadní část boty s netradičním skosením směřujícím k vysoké patě působí robustním dojmem a spolu s dalšími vylepšeními se má podílet na zlepšení běžeckého výkonu, co se týká vyváženosti mezi odpružením (návratnost energie) a tlumením (zvyšující komfort a pohodlí při běhu).

„Při navrhování modelu adidas ULTRABOOST 21 se nám podařilo vytvořit holistickou běžeckou obuv, jakou svět dosud neviděl. Jedná se o vůbec nejdokonalejší vyjádření kombinace pohodlí a dynamičnosti. Co se estetiky týče, přebírá ULTRABOOST 21 veškeré ingredience, které již byly součásti DNA původní edice a spojuje je s nejnovějšími technologiemi, například adidas LEP. Díky tomu vzniká běžecká obuv, ve které se snoubí všechny tyto úžasné designové kvality s neuvěřitelným pohodlím, stabilitou a návratností energie.“ Objasňuje Moritz Höllmüller, vedoucí designu obuvi oddělení adidas Running.

adidas Ultraboost 21

Zdroj: Tisková zpráva a materiály adidas k uvedení Ultraboost 21

Upgrade stabilizačního prvku torsion system na technologii adidas LEP (Linear Energy Push) především zvyšuje tuhost v ohybu špičky a v přední části chodidla až o 15 %, což vede k větší dynamice pohybu. A svršek s technologií PRIMEKNIT+ má vliv na ještě větší stabilitu a pohyblivost chodidla v botě při zachování co nejnižší hmotnosti a prodyšnosti.

Svršek boty je navíc vyroben z funkčního recyklovaného materiálu PRIMEBLUE. Ten obsahuje přes 50 % příze Parley Ocean Plastic. O společné aktivitě značky adidas a organizace Parley for the Oceans, která si dala za cíl zvýšit povědomí o nutnosti chránit oceány proti znečištění, jsme vás již informovali. Značka adidas přijala v roce 2015 závazek udržitelnosti, a za čistější oceány bojuje i tím, že recyklované plasty z oceánu využívá při výrobě svého oblečení a bot.

Zdroj: Tisková zpráva a materiály adidas k uvedení Ultraboost 21

Podrobné specifikace adidas Ultraboost 21

  • mezipodešev Boost
  • hmotnost: 340 g
  • rozdíl v podešvi: 10 mm (pata 30,5 mm / špička 20,5 mm)
  • pružná podešev Stretchweb z gumy Continental
  • materiál Primeblue
  • přiléhavá konstrukce
  • šněrování na tkaničky
  • svršek adidas Primeknit+
  • textilní podšívka
  • zpevňující opatek

Běžecké boty adidas Ultraboost 21 jsou od 28. ledna 2021 dostupné v oficiálním e-shopu https://www.adidas.cz/obuv-beh nebo je možné využít službu Click&Collect v prodejně adidas Concept store Na Příkopě. Click&Collect znamená, že si zboží můžete vybrat v klidu svého domova, zaškrtnete možnost vyzvednout na prodejně, a pak už jen vyčkáte na informační sms o tom, že si zboží můžete vyzvednout.Sponzorováno – placená spolupráce

Napsat komentář – zatím žádný komentář, buďte první!

Napsat komentář

*

Přečetl/a jsem si Zásady ochrany osobních údajů a odesláním komentáře s nimi souhlasíte.*

Závody »