Podpořte nás

Budeme rádi, pokud si na Váš web umístíte naši ikonku nebo odkaz.

Ikonky:

Běháme.cz - běhání, jogging, sport, hubnutí

<a href=“https://behame.cz/“> <img src=“https://behame.cz/ikony/ikona1.gif“ width=“88″ height=“31″ border=“0″ alt=“Běháme.cz – běhání, jogging, sport, hubnutí“ /></a>

Běháme.cz - běhání, jogging, sport, hubnutí

<a href=“https://behame.cz/“> <img src=“https://behame.cz/ikony/ikona1.gif“ width=“88″ height=“31″ border=“0″ alt=“Běháme.cz – běhání, jogging, sport, hubnutí“ /></a>

Odkaz

<a href=“https://behame.cz“ title=“Běháme.cz – běhání, jogging, sport, hubnutí“> Běháme.cz</a>


Partneři

Pronájem Atrakcí: Potřebujete na svou soukromou akci, párty či firemní teambuilding pronajmout nebo uspořádat adrenalinovou sportovní atrakci na klíč? Vyzkoušejte pronajem-atrakci.cz a jejich bohatou nabídku, doporučujeme třeba atrakci s názvem elektrický rodeo býk. Pro ty nejmenší se zase nejvíce osvědčuje pronájem barevného nafukovacího skákacího hradu.

MitoLife: Nutriční centrum, které do ČR a SR přineslo přírodní doplňky stravy Tisso nejvyšší kvality. MitoLife Vám pomůže v cestě za zdravím pomocí nutriční terapie podle speciálního protokolu z Německa.

Grafstudio: Reklamní agentura Vám nabízí kompletní služby z oblasti reklamy a propagace – tisk billboardů, autopolepy, reklamní textil… Individuální přístup ke každému klientovi samozřejmostí.

Hana Lang:  Certifikovaný nutriční terapeut. Poskytuje celostní nutriční terapii, která sestává zejména z provedení testů potravinové alergie na zánětlivou stravu. Hana Lang působí v oboru přes 20 let, sestavuje individuálně jídelníček na hubnutí, ale také s ohledem na celostní zdraví. Má vlastní ordinaci v nutričním centru MitoLife v Praze.

Studio Šujan: Kuchyně Most, Teplice, Chomutov – potřebujete rekonstruovat kuchyň? Můžeme velmi rádi doporučit rodinnou firmu Šujan z Mostu, která se zabývá komplexním návrhem a realizací kuchyní na míru od A do Z.

Startproduction: Technické zajištění sportovních akcí – profesionálové z agentury Start Production si dokáží poradit s pořádáním zajímavého běžeckého závodu, akce nebo teambuildingu. Mohli jste je vidět v akci na velkých sportovních akcích jako Barvám neutečeš či Jizerská 50. Zajišťují tribuny, pódia i ozvučení.

Platná smlouva.cz: Kupní smlouva na auto je jedna z věcí, která by měla být pořádně ošetřena a připravena. Nechte si na odbornících z webu Platnásmlouva.cz.

Roubenka Štěpánka: objednejte si malebné ubytování na Vysočině v městečku Svratka, které nabízí úžasné běžecké trasy v okolí přírodě. Vyběhněte na Devět skal, Dráteníčky, kochejte se zdejší přírodou a krajinou.

Závody »