O Běháme.cz

Vítejte na serveru, který se zabývá běháním, sportem a zdravým životním stylem.

Doufáme, že se Vám tento web bude líbit a rádi se budete vracet. Články jsou řazeny do rubrik, které si můžete procházet pomocí menu v pravé části stránek.

FAQ

Je tento server pouze o běhání?

Server se nezabývá pouze běháním, i když má pěkný český název Běháme.cz. Můžete zde naleznout spoustu rubrik, které se specializují na určitou činnost. Mezi hlavní zaměření webu patří běhání, hubnutí, různé sporty a pohybové aktivity, zdravá výživa, zdraví a spousta dalšího.

Kdybych se chtěl stát redaktorem a přispívat tak užitečnými články na web, šlo by to?

Samozřejmě, budeme rádi, pokud sami čtenáři projeví zájem psát články o svém sportování a budou se chtít podělit s ostatními lidmi o zážitky a dávat jim motivaci.

Pro koho je web určen?

V žádném případě není pevně určeno, kdo smí nebo nesmí navštěvovat naše stránky. Web je vhodný pro všechny, které zajímá sport, chtějí ho provozovat a třeba taky zhubnout. Web věnuje velkou pozornost začátečníkům.

Kdybych nečemu nerozuměl/a, mohl/a bych žádat někoho o radu?

Budeme rádi, pokud se budete chtít na cokoliv zeptat. Můžete zanechat komentář ke článku a tam se na něco zeptat. Pokud je to něco soukromějšího, napište klidně na email, který naleznete v patičce stránky, případně využijte kontaktní formulář.

Ustanovení

Je zakázáno kopírovat jakékoliv texty z tohoto serveru bez předchozího souhlasu redakce.

Obrázky jsou použity z volně šířitelných zdrojů a patří svým právoplatným majitelům.

Vlastní obrázky, které patří serveru Běháme.cz (bývají označeny), se rovněž nesmí používat bez předchozího svolení autora fotografie.

Rady, tipy a návody ze serveru Běháme.cz užíváte jen na vlastní nebezpečí. V případě špatného porozumění textu redakce nezodpovídá za případné zranění, které se stane užitím těchto návodů.

Závody »