Vložení závodu do termínovky

Propagace Vašeho závodu na Běháme.cz má řadu výhod:

 • Patříme k nejstarším webovým portálům (od začátku roku 2008), které se specializují na běhání. Kolem našeho webu se tvoří početná běžecká komunita. Mnoho uživatelů náš web již od doby vzniku pravidelně čte, zveřejňuje v něm vlastní články, debatuje v komentářích.
 • Závod bude od jeho vložení do termínovky viditelný a seřazený mezi ostatními závody dle data startu v sekci Závody. V této sekci zůstane až do data konání závodu a poté se v této rubrice dále archivuje.
 • Zároveň bude okamžitě po jeho vložení zobrazen na úvodní stránce webu mezi třemi nejnovějšími aktualitami. Až se přiblíží datum startu závodu, závod se zobrazí rovněž ve spodní části webu na všech jeho podstránkách.
 • Každý závod po přidání do termínovky sdílíme na naší facebookové stránce, která má přes 5 200 aktivních fanoušků.
 • Profil závodu bude sestaven redakcí z Vámi dodaných informací. Zajistíme korekturu, formátování obsahu, doplnění fotografií, vložení odkazů na web oficiálního závodu či sociální sítě. Pokud budete potřebovat v profilu závodu cokoliv změnit, stačí nám napsat na e-mail a změny provedeme.

Vložení informací o připravovaném závodu do sekce Závody je zpoplatněno částkou 300 Kč (konečná cena, neplátce DPH). Jedná o službu sestávající z několika úkonů, které zajišťují lepší propagaci Vaší akce. Za splnění určitých podmínek je možné závod vložit bezplatně, viz kontaktní formulář níže.

Formulář pro odeslání závodu do termínovky ke schválení

  Jméno a příjmení*

  E-mail*

  Propozice závodu*

  Váš text, který posíláte ve formuláři, by měl obsahovat: Název závodu, datum konání a popis závodu, respektive stručnou propozici. Je možné rovněž vložit odkaz na oficiální web závodu, případně na facebookové stránky a další sociální sítě.

  Nahrát soubory (v případě, že chcete k Vašemu textu připojit fotografie nebo jiné soubory)


  Mám zájem o bezplatné vložení závodu

  Charitativní závody a akce lze vložit bezplatně. Možnost bezplatného přidání závodu lze využít i tehdy, pokud k termínovce závodu zároveň pošlete článek o Vašem závodu – například reportáž z minulého ročníku, popíšete trasu závodu (zajímavá místa, příroda apod.)... Dodaný článek musí být obsahově originální, nikde jinde na webových stránkách nesmí být využit, o minimálním rozsahu 1 NS (1800 znaků včetně mezer). Text musí projít kontrolou duplicity.  Ochrana proti spamu (vyžadováno)

  captcha

  Vyplnění formuláře je nezávazné. Po jeho odeslání Vás budeme kontaktovat. Po naší vzájemné dohodě a schválení spolupráce poté vystavíme fakturu a závod do termínovky obratem vložíme.

  Pro efektivnější způsob propagace doporučujeme zakoupit bannerovou reklamu nebo jiný způsob reklamy. Pro zaslání ceníku nás kontaktujte.

  Závody »