Triatlon CTP DoksyRace – 2. 9. 2017


září
2017

02

90 km na kole, 1,9 km plavání v Máchově jezeře a 21 km běhu po lesních cestách letos čeká závodníky již 15. ročníku triatlonu CTP DoksyRace. Generálním partnerem závodu je již počtvrté významná developerská společnost CTP. Kromě stovek soutěžících z široké veřejnosti se triatlonu pravidelně zúčastňují také její zaměstnanci. V jejich řadách poběží i generální ředitel a majitel CTP Remon Leonard Vos.

Strhující atmosféru již tradičního českého triatlonu CTP DoksyRace, který se letos uskuteční 2. září 2017, si vychutnají profesionální i amatérští sportovci. Slunečný den u vody na pláži v okolí rekreačního areálu města Doksy si mohou užívat společně se závodníky také jejich přátelé, rodina a fanoušci z široké veřejnosti. Jako generální partner triatlonu nabízí česká developerská společnost CTP možnost registrace zdarma také všem svým zaměstnancům.

„Většina zaměstnanců naší společnosti tráví svůj pracovní den převážně v kanceláři. Díky závodu mají možnost relaxovat v krásné přírodě u Máchova jezera a navíc si ještě užít pořádnou dávku adrenalinu v roli závodníka. To si nenechám ujít ani já a závodu se s potěšením účastním,“ uvádí Remon Vos, generální ředitel společnosti CTP.

Novinkou letošního ročníku je zařazení speciálního mistrovství mezi developery. „V rámci závodů DoksyRace se jede i první ročník otevřeného mistrovství Czech Real Estate Cup. Je to závod týmů i jednotlivců. Momentálně je přihlášeno 10 týmů a 60 účastníků. Jsme hrdým sponzorem i této jedinečné události,“ popisuje Remon Vos.

Na závodníky letos čeká opět dokonale promyšlená trasa skládající se z cyklistické, plavecké a běžecké části. Dopoledne od 9:30 proběhnou dětské závody v několika kategoriích. V pravé poledne bude startovat DoksyRace 2017 pro dospělé účastníky. Vyhlášení vítězů proběhne chvíli po skončení závodu. V minulém roce se vítězem stal známý „český IRONMANský král“ Jan Oppolzer, který triatlon dokončil za 4 hodiny, 12 minut a 22 sekund.

Závodu se mohou účastnit jednotlivci nebo štafety týmů. Musí zdolat plavecký okruh dlouhý 1,9 km kolem ostrůvku v Máchově jezeře. Dále na ně čeká 90 km dlouhá silniční trasa vedoucí mezi městy Doksy a Mimoň, kterou mají v co nejlepším čase ujet na kole. Třetí část tvoří 21km běžecký úsek vedoucí po zpevněných i nezpevněných lesních cestách.

Zájemci se stále mají možnost přihlásit v den závodu přímo na místě. V rámci startovného je zahrnuto také úrazové pojištění, přístup k fotkám v plné kvalitě a finisherské tričko. Více informací o závodu a cenách startovného naleznete na webových stránkách http://www.doksyrace.cz/.

Napsat komentář – zatím žádný komentář, buďte první!

1. 9. 2017 / Závody / Autor: Běháme.cz

Napsat komentář

*

Přečetl/a jsem si Zásady ochrany osobních údajů a odesláním komentáře s nimi souhlasíte.*

Závody »

Diskuze »

Nejnovější reakce

Jak na hubnutí běháním
17. 02. 2020 / Nejnovější reakce: Pavel

Ahoj Jirko, myslím, že na to ten stahovák nemá vůbec vliv. Jak dlou...

Jak na hubnutí běháním
02. 01. 2020 / Nejnovější reakce: jirkah

Dobry den. Mam mozna hloupy dotaz. Beham dvakrat tydne 20km a nedari s...

Jaká sluchátka na běhání?
16. 05. 2019 / Nejnovější reakce: Ali

Tak nakonec jsem koupila sluchátka lamax beat prime. Kdyby někdo sháně...

Nejnovější témata

Kde koupit běžecké boty v době pandemie koronaviru, když jsou sportovní obchody zavřené?
1. 4. 2020 / Založil: Zuziq

Ahoj, chtěla bych si nechat poradit, kde koupit běžecké boty...

Běh s přítelem
2. 12. 2016 / Založil: Beastie

Ahoj. Mám dotaz, jak trénovat s přítelem a sesynchronizovat...

Motivace k běhu
16. 5. 2015 / Založil: miquel.jacquel

Ahoj všem, začal jsem běhat 11. 5. a chtěl bych se podělit s...

Nejkomentovanější témata

Běh a začátky
2. 7. 2008 / Založil: Amina

Hlásím se k začátečníkům, věřím, že se brzy někdo...

Jak na hubnutí běháním
3. 8. 2008 / Založil: barcelona

Právě jsem za tři měsíce shodil 13 kg, kdybych nepotřeboval...

Pozdrav pro všechny nové běžce
13. 10. 2011 / Založil: market

Ahoj nováčci, koukám, že se nás tu zaregistrovalo teď...