Finep Terénní triatlon v Hostivaři – 26. 6. 2016


června
2016

26

Finep Terénní triatlon v Hostivaři – 26. 6. 2016

Na konci června se uskuteční první triatlonový závod ze seriálu H-Triatlon TOUR 2016, který v dubnu zahájil běžecký kros v přírodní rezervaci Skalka. Účastníci mají jedinečnou možnost strávit poslední červnový víkend v příjemném prostředí hostivařského areálu, kde se Finep Terénní triatlon koná již po čtvrté. Pro závodníky je připraven bohatý sportovní i doprovodný program. Letošní ročník budou moderovat Stanislav Bartůšek a Radovan Myslík.

Sdružení H-Triatlon navazuje na předchozí tři úspěšné ročníky a také letos se Finep Terénní triatlon, který proběhne 26. června, koná v rámci bodovaného seriálu H-Triatlon TOUR 2016. Ten zahrnuje celkem tři pražské závody a závěrečný Houmrův triatlon v Jiříkově. Hlavní cenou letošního H-Triatlon TOUR  je letenka na Havaj a dvě LG LED televize.

Účastníci Finep Terénního triatlonu si mohou vybírat z několika kategorií délky a obtížnosti trati. Závod je určen jak pro dospělé, tak pro děti, které mají při včasné online registraci (do 15. 6.) startovné zdarma. Pro vítěze je nachystána finanční prémie ve výši 5.000 Kč.

Na nejdelší trati se objeví mistr ČR v dlouhém triatlonu a patron H-Triatlon TOUR Tomáš Mika a další skvělí triatleti jako Josef Pavlík nebo Ondřej Teplý.

„Velmi nás těší zájem o sportovní aktivity pořádané naším sdružením, který stále narůstá,“ říká Vladislav Dykast, ředitel H-Triatlonu, a dodává: „Konec školního roku je skvělou příležitostí pro zapojení celé rodiny. I proto věříme, že se akce vydaří.“

Jednotlivci si mohou vybrat ze tří typů startovného SILVER, GOLD a PREMIUM. Základní SILVER startovné pro jednotlivce činí 300 – 500 Kč, v závislosti na termínu registrace. Závodníci mají k dispozici energetický balíček, čipové měření času včetně zapůjčeného čipu, občerstvovací stanici na běžecké části závodu, drobné občerstvení v cíli závodu, elektronický certifikát s výsledkem, finisherskou medaili a další služby. V ceně startovného v úrovni GOLD a PREMIUM získá každý závodník navíc bonusové služby.  Již tradičně bude část výtěžku ze startovného a prodeje triček „Tělo musíme překvapit” věnováno na charitativní účely.

Připraven je také bohatý doprovodný program pro děti i dospělé. Děti si užijí den se skákacím hradem, malováním na obličej a řadou soutěží. Probíhat budou ukázky první pomoci a hasičské techniky. Celá akce bude doprovázena živou hudbou.

Harmonogram závodu:

  • 12:00; Start HOBBY – plavání 200 m + kolo 3,5 km + běh 1,5 km
  • 12:15; Start SPORT – plavání 800 m + kolo 24,5 km + běh 10,5 km
  • 12:25; Start KLASIK – plavání 400 m + kolo 10,5 km + běh 4,5 km

Samozřejmostí všech závodů je zajištění profesionálního sportovního servisu pro závodníky i diváky. Všechny akce budou zabezpečeny zástupci Zdravotní služby.

On-line registrace probíhá na www.htriatlon.cz.

Datum: 26. června 2015

Místo konání: start na mole vodní nádrže Hostivař, zázemí a cíl v prostoru fotbalového hřiště sportovního areálu (Turinská, Praha 15).

Napsat komentář – zatím žádný komentář, buďte první!

17. 6. 2016 / Závody / Autor: Běháme.cz

Napsat komentář

*

Přečetl/a jsem si Zásady ochrany osobních údajů a odesláním komentáře s nimi souhlasíte.*

Závody »