Jak ušetřit na běžeckém vybavení? Využijte slevové kupóny.

Běhání je v Čechách stále populárnější. Časová nenáročnost, individualita a především cenová dostupnost z tohoto sportu dělá jasnou volbu pro mnoho z nás, kteří chceme být samozřejmě zdraví a fit, ale také ušetřit. Nenáročnost a volnost ve všech ohledech se nám zkrátka na běhání líbí nejvíce.

I když běhání vyžaduje pouze minimum prostředků, jako jsou boty, tričko nebo kalhoty, právě na tomto minimu – na běžeckém vybavení – se obecně nevyplatí šetřit. Nejdůležitější jsou boty, u kterých si musíme být jisti stoprocentní kvalitou. Není nic horšího než si znechutit běhání puchýři, bolesti paty nebo kolen, které nemusí, ale jsou velmi často spojeny s nedostatečným výběrem a kvalitou obuvi. Například bota s tvrdou mezipodešví a netvárnou podrážkou postrádá tlumení, takže je chodidlo bez potřebné podpory. Daný materiál boty je zase důležitý pro pocit, který v botě máme ať již v extrémním horku nebo mrazech. U triček nebo kalhot může nastat stejný problém. Některé materiály, především bavlna a některé syntetické materiály, mohou při pohybu přímo dřít kůži až do krve, nedostatečná absorpce a odvětrání potu zase může způsobit podchlazení nebo další podráždění.

Pokud si chcete veškerých výhod běhání užívat, pořiďte si tomu také odpovídající vybavení.

Jak se dostat ke kvalitním značkám běžeckého oblečení a běžeckých bot? Přes slevové kupony.

Vyšší ceny produktů špičkových značek jsou pro mnohé z nás problémem. Stejné produkty od stejného prodejce však můžete mít levněji! Přes službu Kuponer.cz si můžete přijít online 24 hodin denně pro kupón, který lze uplatnit v mnoha internetových obchodech, kde pak nakupujete se slevou. Například na kvalitní produkty v novém oficiálním Adidas eshopu v České republice (adidas.cz) můžete získat slevu až 15% na celý nákup. Pouze zadáte slevový kód před dokončením objednávky a sleva se vám automaticky započítá. Sleva bohužel neplatí na některé již zlevněné produkty, ale přesto máte mnoho kvalitních produktů s portálem Kuponer.cz k dispozici.

O službě Kuponer.cz

Jedinečná služba na českém internetu, která má v nabídce slevových kupónů pouze kvalitní a ověřené internetové obchody, aby tím tyto prodejce podpořila, ale hlavně aby pomohla spotřebitelům dostat se ke kvalitním produktům a službám. Navíc zcela zdarma.

Pro získání dalších slevových kupónů na webu Kuponer.cz stačí jen u příslušného internetového obchodu v nabídce zmáčknout tlačítko „Zobrazit kupón“. Příslušný e-shop se vám otevře a automaticky se zkopíruje kód, který je pak dostupný do vypršení platnosti na webu Kuponer.cz. Nakonec jej jen vložíte v objednávce v obchodu do patřičné kolonky a můžete se těšit na nový kus do běžecké výbavy.

Napsat komentář – zatím žádný komentář, buďte první!

Napsat komentář

*

Přečetl/a jsem si Zásady ochrany osobních údajů a odesláním komentáře s nimi souhlasíte.*

Závody »

Diskuze »

Nejnovější reakce

Jaká sluchátka na běhání?
16. 05. 2019 / Nejnovější reakce: Ali

Tak nakonec jsem koupila sluchátka lamax beat prime. Kdyby někdo sháně...

Jaká sluchátka na běhání?
03. 05. 2019 / Nejnovější reakce: Ali

Ahooj sportovci :-) chtěla bych obnovit tuhle diskuzi. Nedoporučili by...

Běhání pro začátečníky
14. 12. 2018 / Nejnovější reakce: xtra01

Zdravím, chci využít tohoto fóra, abych dostal pár rad ohledně začátků...

Nejnovější témata

Běh s přítelem
2. 12. 2016 / Založil: Beastie

Ahoj. Mám dotaz, jak trénovat s přítelem a sesynchronizovat...

Motivace k běhu
16. 5. 2015 / Založil: miquel.jacquel

Ahoj všem, začal jsem běhat 11. 5. a chtěl bych se podělit s...

Oteklé kotníky
16. 11. 2013 / Založil: Akam

Ahoj všem, začal jsem před měsícem trochu běhat, hodně mě...

Nejkomentovanější témata

Běh a začátky
2. 7. 2008 / Založil: Amina

Hlásím se k začátečníkům, věřím, že se brzy někdo...

Jak na hubnutí běháním
3. 8. 2008 / Založil: barcelona

Právě jsem za tři měsíce shodil 13 kg, kdybych nepotřeboval...

Pozdrav pro všechny nové běžce
13. 10. 2011 / Založil: market

Ahoj nováčci, koukám, že se nás tu zaregistrovalo teď...