Běh / Pochod Benedikta Labre 21. 4. 2012


ledna
1970

01

Zasportujte si a podpořte dobrou věc

Chceme vás upozornit na možnost zúčastnit se sportovně-benefiční akce Běh Benedikta Labre a podpořit tím výdej polévek lidem bez domova. Hromadný start bude v sobotu v 9:00 hodin 21. dubna 2012 na cyklostezce pod Globusem v Ostravě-Porubě/Plesné.

Přihlášením do jedné z kategorií podpoříte provoz sociální služby Charitního domu sv. Benedikta Labre, což je nízkoprahové denní centrum pro osoby bez domova. Jedná se o zkušební ročník. Podle ohlasů a účasti se pak pořadatelé budou připravovat na případné následující ročníky.

Kategorie:

I. kategorie (soutěžní) – běh 18km.

II. kategorie (soutěžní) – běh 11km.

III. kategorie(soutěžní)cyklo 18km.

IV. kategorie (nesoutěžní) – pochod 8km.

V. kategorie (nesoutěžní) – okružní procházka mezi Starou Plesnou a Porubou 4km.

Podmínky účasti závodu:

Pro účast ve všech kategoriích je nutné se registrovat do závodu.

Kategorie I.-III. se můžou účastnit pouze osoby plnoleté, které berou plně na svou odpovědnost rizika spojená s účastí na této sportovní akci (viz. prohlášení v registraci).

Povinná výbava:

  • 1) doklad totožnosti
  • 2) mobilní telefon (především u I. a III. kategorie)
  • 3) cyklisti musí mít přilby

Výše startovného:

Startovné se bude hradit v místě startu a je dobrovolné-doporučené, zaváděcí cena tohoto ročníku na osobu bude symbolických 50 Kč. Nadto bude možnost individuálním navýšením částky přispět na provoz Charitního domu sv. Benedikta Labre – nízkoprahové denní centrum pro osoby bez domova.

Harmonogram akce:

Přivítání účastníků a hromadný start bude v sobotu v 9:00 hodin 21. dubna 2012 na cyklostezce pod Globusem v Ostravě-Porubě/Plesné (bude zde zřízené stanoviště s občerstvením – podle účasti).

Od 8:00 hodin na témže místě bude evidence registrovaných účastníků do závodu.

Podmínky během závodu:

K závodu se budou používat místní komunikace 2. a 3. třídy za plného provozu. Na 6. km na křižovatce na Dobroslavicemi směr Jilešovice bude jediná předsunutá občerstvovací stanice.

Využití benefičního výtěžku z akce Běh/Pochod Benedikta Labre:

Prostředky budou použity na pokrytí nákladů spojených s nákupem polévek, které se osobám bez domova v Charitním domě vydávají v pracovní dny. Měsíčně se v průměru vydá okolo 800 polévek.

Napsat komentář – zatím žádný komentář, buďte první!

18. 3. 2012 / Závody / Autor: Běháme.cz

Napsat komentář

*

Přečetl/a jsem si Zásady ochrany osobních údajů a odesláním komentáře s nimi souhlasíte.*

Závody »