35. Mikulášský běh s Cyrilem pro Krtka


prosince
2022

03


Místo: Zlín – Louky, kraj Zlínský

Charitativní běžecký závod seriálu Běhy Zlín na 10 a 5 kilometrů ve Zlíně-Loukách. Akce je určena pro širokou veřejnost. Hodnotné ceny, bohatá tombola, teplé občerstvení, pamětní medaile, bohatý startovní balíček v ceně startovného. Výtěžek z akce putuje pro Nadační fond Krtek při dětské onkologii v Brně.

Kdy: 3. 12. 2022

Místo: Zlín – Louky, fotbalové hřiště

Prezence a registrace: od 09:30 do 11:30 hodin. V zázemí šaten fotbalového hřiště je možno se převléknout. Sprchy jsou k dispozici.

Start závodu: 12:00 hodin

Délka tratě: 10 km (hlavní závod) a 5 km

Online registrace: https://behyzlin.cz/event/38

Povrch: cyklostezka a polní cesta

Startovné: 400,- (při registraci a platbě online do 2. 12. do 16:00 hodin), 500,- při registraci a platbě na místě

Teplé občerstvení zajištěno – ionťák, čaj, teplá polévka po závodu, ovoce, Cyrilovy brambůrky

Věkové kategorie pro obě tratě dle pravidel soutěže Běhy Zlín

Ceny pro vítěze: hodnotné ceny dle možnosti pořadatelů

Startovní balíček: pro běžce je připraven bohatý startovní balíček – běžecký šátek nebo běžecká čelenka nebo pásek na startovní čísla. Cyrilovy brambůrky. Dárky od dalších partnerů.

Popis závodu:

Závod odstartuje přímo na travnatém plácku vedle hřiště. Trasa pak vede po široké travnaté cestě podél řeky Dřevnice od hřiště směrem do Prštného. Tady běžci přeběhnou řeku přes dřevěnou lávku a vrací se po cyklostezce zpátky do Louk.

Zde se poběží přes silnici „U Dřevnice“ dál po cyklostezce směrem do Zlína-Malenovic. U ulice Horní Mlýn se přes betonový mostek přebíhá na druhý břeh řeky Dřevnice a trasa vede zpět do prostoru startu opět po polní pěšině. Těsně před cílem pětikilometrové trasy se opět přebíhá silnice „U Dřevnice“.

Trasa: https://mapy.cz/s/nehofedamo

Doprovodný program

Mikulášský a čertovský rej – nejrůznějších kostýmech včetně čertovských masek Krampus!

Polní kuchyně s gulášem a plackami z období první světové války včetně flašinetu.

Mikulášský doprovodný překážkový běh pro děti – Pro děti do 15 let je připraven v rámci doprovodného programu překážkový běh ve spolupráci s tréninkovou skupinou Spartan group Holešov. Připraveno je 10 překážek, délka tratě je cca 1km. U překážek asistují čerti, andělé a Mikuláši. Malé děti mohou na trať v doprovodu rodičů a nemusí absolvovat všechny překážky. Děti se do závodu registrují na místě. Děti startují jednotlivě v době od 10 do 11:30 hodin. V cíli závodu je pro děti připravena Mikulášská nadílka od Cyrilových brambůrek a partnerů akce.

Startovné dobrovolné – výtěžek půjde na Nadační fond Krtek

Mikulášká nadílka – pokud rodiče chtějí dítěti předat vlastní Mikulášskou nadílku, mohou se na místě domluvit s Mikulášem.

Facebook: https://www.facebook.com/behyzlin

Napsat komentář – zatím žádný komentář, buďte první!

14. 10. 2022 / Závody / Autor: Běháme.cz

Napsat komentář

*

Přečetl/a jsem si Zásady ochrany osobních údajů a odesláním komentáře s nimi souhlasíte.*

Závody »