Načerpejte inspiraci na běžeckém festivalu adidas Recode Running od 4. do 6. dubna

Načerpejte inspiraci na běžeckém festivalu adidas Recode Running od 4. do 6. dubna

Nazujte běžecké boty a vydejte se objevovat nová místa ve svém okolí. V Praze tak nyní můžete učinit i s Evou Vrabcovou Nývltovou a Jiřím Homoláčem, kteří jsou patrony běžeckého festivalu adidas Recode Running. Ten se koná od 4. do 6. dubna.

adidas Recode Running

Znáte snad nějaký lepší způsob, jak poznávat nová místa ve svém okolí? Neobjevená zákoutí Prahy nyní budou hledat účastníci adidas Recode Running Festivalu, který vyvrcholí při sobotním pražském půlmaratonu.

„Při závodě tu krásu příliš nevnímám. Okolí se kochám, jen když se mi neběží dobře, z čehož ale nemám velkou radost,“ směje se nejlepší česká vytrvalkyně Eva Vrabcová Nývltová. „O to víc si ale Prahu vychutnávám ráno při rozcvičení. Tehdy celé město ještě spí, ale tratě jsou připravené a mám je jenom pro sebe,“ dodává.

Kromě svého okolí ale objevuje trutnovská závodnice také jiné věci: „Ráda vnímám sama sebe. A objevuji v sobě rezervy,“ říká.

Zajímá vás toto téma? V pátek večer si také o něm bude Eva povídat s hosty speciální filmové projekce, která se uskuteční v Kině Atlas, kde se budou promítat běžecké filmy. Snímky od běžců pro běžce. Spolu s ní tam bude i Jan Pešava, další legenda českého běhu.

Vzhledem k omezené kapacitě sálu není možné lístky na tuto projekci zakoupit, ale můžete je získat zdarma. Jak? Běhejte, objevujte v Praze nová místa, foťte je a sdílejte na Instagramu s hashtagy #adidasrunnersprague a #ultraboost. Všechny tipy na originální místa pak najdete v mapě na webu recoderunning.cz. Nejlepší fotky budou oceněny vstupenkami na speciální filmovou projekci.

Skvělým zážitkem ale bude také speciální výběh s adidas Runners Prague, který vás donutí opustit své zažité trasy. Poznáte při něm Prahu úplně jinak. Ale pozor. Na výběh je potřebná registrace přes aplikaci Runtastic (v záložce Groups & Communities se přidejte do komunity adidas Runners Prague a zaregistrujte se na událost). Dlouho neváhejte, počet míst je omezený. Více informací najdete na Facebooku.

V sobotu 6. dubna pak ovládne pražské ulice Sportisimo 1/2Maraton Praha. Kdo neběží, může podpořit závodníky fanděním z adidas Runners Cheering Zone! A kdo běží, může využít u startu závodu stánek s chill out zónou, občerstvením a službami fyzioterapeuta.

A co by nováčkům na trati pražského půlmaratonu poradila Eva Vrabcová Nývltová? „Ať si to co nejvíc užijí. Praha má totiž nezapomenutelnou atmosféru, kterou je potřeba nasávat plnými doušky. Neřešte tolik výkony, poslouchejte svoje tělo a pak bude váš zážitek ze závodu nejlepší.“

Napsat komentář – zatím žádný komentář, buďte první!

Napsat komentář

*

Přečetl/a jsem si Zásady ochrany osobních údajů a odesláním komentáře s nimi souhlasíte.*

Závody »

Diskuze »

Nejnovější reakce

Jak na hubnutí běháním
17. 02. 2020 / Nejnovější reakce: Pavel

Ahoj Jirko, myslím, že na to ten stahovák nemá vůbec vliv. Jak dlou...

Jak na hubnutí běháním
02. 01. 2020 / Nejnovější reakce: jirkah

Dobry den. Mam mozna hloupy dotaz. Beham dvakrat tydne 20km a nedari s...

Jaká sluchátka na běhání?
16. 05. 2019 / Nejnovější reakce: Ali

Tak nakonec jsem koupila sluchátka lamax beat prime. Kdyby někdo sháně...

Nejnovější témata

Bolest břišních svalů při běhu
20. 4. 2020 / Založil: TS10

Ahoj všem, prosím o radu k problému, který mě začal...

Kde koupit běžecké boty v době pandemie koronaviru, když jsou sportovní obchody zavřené?
1. 4. 2020 / Založil: Zuziq

Ahoj, chtěla bych si nechat poradit, kde koupit běžecké boty...

Běh s přítelem
2. 12. 2016 / Založil: Beastie

Ahoj. Mám dotaz, jak trénovat s přítelem a sesynchronizovat...

Nejkomentovanější témata

Běh a začátky
2. 7. 2008 / Založil: Amina

Hlásím se k začátečníkům, věřím, že se brzy někdo...

Jak na hubnutí běháním
3. 8. 2008 / Založil: barcelona

Právě jsem za tři měsíce shodil 13 kg, kdybych nepotřeboval...

Pozdrav pro všechny nové běžce
13. 10. 2011 / Založil: market

Ahoj nováčci, koukám, že se nás tu zaregistrovalo teď...