Nové diskuzní forum pro Běháme.cz

Nové diskuzní forum pro Běháme.cz

Po přibližně dvou letech znovu spouštíme diskuzní forum pro všechny běžce a běžkyně. Na adrese forum.behame.cz jej můžete navštívit.

Proč stará verze fora nebyla v tak dlouho v provozu? Bohužel došlo k poškození databáze a jeho běh již nebyl možný. V nové verzi se podařilo „zachránit“ cca 1 / 5 ze všech příspěvků a téměř všechny registrace aktivních uživatelů. Ti se mohou přihlásit pod svými původními uživatelskými účty.

Pokud chcete získat výhody uživatele diskuzního fora, registrujte se zde http://forum.behame.cz/register/

Starší verze:

O forum.behame.cz

Diskuzní forum bude sloužit jako poradna a volná diskuse na daná témata v jednom. Celé forum je rozděleno na kategorie (Běžecký trénink, O webu, atd…) a každá kategorie v sobě obsahuje rubriky (Začátečníci, Boty, atd…). V rubrikách mohou uživatelé zakládat témata a v daném tématu diskutovat. Každý má možnost se do systému zaregistrovat.

Co získáte registrací?

I bez registrace můžete psát příspěvky do témat, ale pouze zaregistrovaný může témata zakládat. Každý registrovaný uživatel bude mít svůj vlastní uživatelský účet, který si může kdykoliv upravit a napsat o sobě nějaké informace.

Každý se může do diskusí zapojit a zakládat nová témata. Doufáme, že Vám forum bude k užitku a dozvíte se něco nového.

Nově je také k dispozici rubrika Závody – termínovka, takže pokud jste pořadatelem závodu, určitě jej do dané rubriky přidejte.

Napsat komentář – 6 komentářů

11. 9. 2011 / O serveru / Autor: Běháme.cz

Nové diskuzní forum pro Běháme.cz – 6 komentářů

 1. Hanka napsal:

  Dovolte, aby sem neskromně vložila svoje běžecké předsevzetí v rámci Tvůj příběh http://vice.idnes.cz/hana-trneckova-0p8-/tvuj-pribeh-predstaveni.aspx?c=A110909_142329_tvuj-pribeh-predstaveni_jid. Díky za případné hlasy :o)

 2. nataša napsal:

  jsemr ráda, že jsem to tu našla. Ještě před 2 měsíci jsem nemohla běhat protože jsem měla velikou nadváhu. zhubla jsem ale pomocí přípravku Obethin a tak můžu začít i cvičit hlavně běhat. Četla jsem že běhání je dobré na posilení celého těla. Takže asi 15 května začnu, abych k Obethinu přidalai nějaký pohyb a šlo mi to líp.

 3. Ljubinka napsal:

  A ten obethin jsi brala jak dlouho? A běhala jsi jak často a kolik? Jinak o tom prášku jsem slyšela. Je pravda že funguje tak, že se ti v žaludku naboptná a ty pak nemusíš tolik jíst???

 4. Veronika napsal:

  Já běhám každý den a je to paráda. Je ze mě úplně jiný člověk 🙂 Mám i parťáky na běhaní. Vřele doporučuji. je to motivace a zároveň vzájemná podpora. Ve dvou to jde líp 🙂

 5. Tereza N. napsal:

  Ahoj, taky souhlasím, že běhání jde ve dvou líp 🙂 Pokud nemáte žádného parťáka ve svým okolí, můžete se podívat na sportcentral.cz, kde se určitě s někým domluvíte 😉

 6. Jiří Vaníček napsal:

  Dobrý den,

  kvůli zranění jsem nucen popustit dále startovné na OLOMOUCKÝ PŮLMARATON, který se koná 20.6.2015. Cena: 900 Kč. V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat na e-mail: vanicekjiri@yahoo.com či tel.: 776070164.

Napsat komentář

*

Přečetl/a jsem si Zásady ochrany osobních údajů a odesláním komentáře s nimi souhlasíte.*

Závody »