Hledáme redaktory pro server Běháme.cz

Hledáme redaktory pro server Běháme.cz

Vážení čtenáři našeho webu Běháme.cz. Mnoho z vás má jistě nějakou zkušenost s běháním nebo sportem obecně. Pokud myslíte, že by Vaše články byly přínosné a zajímavé pro tento web, neváhejte a staňte se redaktorem / redaktorkou serveru Běháme.cz.

Jestli máte rádi psaní a chcete se s ostatními podílet o vaše zkušenosti se sportováním, popř. hubnutím, ale nemáte vlastní blog, nebo ho máte, ale s velmi malou návštěvností, můžete psát články právě pro tento server. A to velmi jednoduše! Nemusíte znát ani základy tvorby www stránek, protože vše na tomto webu ovládá redakční systém WordPress s intuitivním administračním systém, který umožňuje registraci uživatelů a ti mohou psát články přímo ze svého účtu, pomocí pěkného „wordovského“ editoru.

O čem můžete psát

Možností je opravdu hodně. V prvé řadě můžete psát o běhání a o všem, co s ním souvisí. Např. o běžeckém tréninku, můžete sestavovat odzkoušené tréninkové plány, psát o tréninku začátečníků, atd. Prakticky můžete psát články, které by se hodily do rubrik, které jsou dosud na webu, ale mohla by se vytvořit zcela nová rubrika, třeba jen s Vašimi články. Dále je možno psát o běžeckých botách, psát recenze na různé modely a značky. Potom se nabízí tematika zdravého životního stylu, hubnutí, apod.

Rádi vaříte a znáte plno receptů na různé pokrmy? Přemýšlíme o zavedení rubriky Recepty na tento web, takže můžete psát přímo recepty na zdravá jídla, atd.

To samozřejmě není všechno. Možnost výběru je opravdu široká, každý své téma určitě najde.

Co můžete očekávat

 • po schválení administrátorem se článek objeví na titulní stránce a do dané rubriky, kterou denně zhlédne mnoho lidí (počet čtenářů neustále roste)
 • pomoc při korektuře článku
 • psaní a editace článků je velmi jednoduchá, vše se zvládne přes jednoduché webové rozhraní
 • budete mít vlastní uživatelský účet na Běháme.cz
 • budete mít pevné a stabilní zázemí na serveru Běháme.cz. Budeme moc rádi za každého redaktora, který bude psát články s chutí a nadšením. Můžete počítat s individuálním přístupem ke každému z vás, rádi poradíme v čemkoli.
 • do psaní článků vás nenutíme, frekvence vydávání Vašich článků může být taková, jakou si určíte vy, tzn. třeba 1x týdně, 1x měsíčně, atd.
 • Váš článek bude mít stále stejnou url adresu, tzn. že můžete odkaz na svůj článek zkopírovat a komukoli odeslat a ten uvidí Váš článek. Články zůstanou na webu pořád, nikdy je nesmažeme.
 • za články bohužel nedostanete žádné peníze. Budeme rádi, pokud budete psát „jen“ pro radost a potěšení, že si Vaše články bude číst spousta dalších lidí a mnohdy články opravdu pomůžou.

Jaké jsou podmínky

Podmínek není mnoho, opravdu záleží jen na pár věcech.

 • snažte se psát spisovně a s diakritikou, vulgární výrazy jsou zakázány
 • články by neměly být moc krátké
 • v žádném případě nemůže kdokoliv zkopírovat jiné články z ostatních www stránek a publikovat je zde na webu!

Chcete tedy nějaký užitečný článek napsat? Chcete se přidat do týmu Běháme.cz? Pak není nic snažšího, než nás kontaktovat e-mailem. V e-mailu napište jaké jsou vaše plány do psaní článků a pár informací o sobě. Obratem Vám bude vytvořen uživatelský účet na serveru Běháme.cz, můžete se poté přihlásit a pak jen napsat Váš článek!

Tato nabídka stále platí až do odvolání.

Kontakt

e-mail: info@behame.cz

Napsat komentář – zatím žádný komentář, buďte první!

25. 6. 2008 / O serveru / Autor: Běháme.cz

Napsat komentář

*

Přečetl/a jsem si Zásady ochrany osobních údajů a odesláním komentáře s nimi souhlasíte.*

Závody »