RACIO běh kolem Dyje – 21. 4. 2018


dubna
2018

21

RACIO běh kolem Dyje – 21. 4. 2018

V Břeclavi se již čtvrtým rokem utkají běžci všech věkových kategorií. V sobotu 21. dubna totiž znovu v areálu bývalého cukrovaru odstartuje oblíbený závod RACIO běh kolem Dyje. Závod, o který je každoročně stále větší zájem, se poběží hned v několika věkových kategoriích. Ženy a muže čeká trasa dlouhá 5 kilometrů, pro mladší zájemce máme připraveny i kratší běhy. Přihlášení je možné již nyní na webové stránce www.atletikabv.cz v sekci Běh kolem Dyje.

I letos se očekává účast tří stovek sportovců ze všech věkových kategorií. Vyvrcholením celého dne bude již tradiční pětikilometrový závod, který se běží na okruhu kolem Dyje. Ženy a muži odstartují podle plánu v 11:30. Mladší kategorie budou startovat průběžně od 9:30 a poběží v areálu bývalého cukrovaru, sídle společnosti RACIO. Čekají na ně podle věku trasy od 100 metrů pro nejmenší až po 1,5 kilometrů.

Registrace je možná již nyní na webu www.atletikabv.cz, v místě startu bude ale k dispozici závodní kancelář, otevřená od 8:30, ve které bude možné přihlásit se vždy 30 minut před startem každého běžeckého klání. Jediný závod, za který vybíráme startovné, je běh na 5 kilometrů pro dospělé. Děti a junioři se mohou přihlásit zcela zdarma. Odměnou jim pak budou i hodnotné ceny. Závodníci mohou na protažení před závodem i na závěrečný strečink využít nedaleký RACIO Fit park vedle závodní trati. Zájemci také mají možnost použít šatnu a sprchu v nedaleké sportovní hale TJ Lokomotiva Břeclav.

Závod pořádá oddíl TJ Lokomotiva Břeclav ve spolupráci s městem Břeclav. Hlavním sponzorem závodu je společnost RACIO. Zázemí závodu je připravené ve sportovní hale TJ Lokomotiva Břeclav.

Napsat komentář – zatím žádný komentář, buďte první!

10. 4. 2018 / Závody / Autor: Běháme.cz

Napsat komentář

*

Přečetl/a jsem si Zásady ochrany osobních údajů a odesláním komentáře s nimi souhlasíte.*

Závody »