Nová rubrika: Ze života…

Přemýšleli jsme nad dalším směřováním našeho serveru a napadlo nás, že pokud by někdo chtěl, mohl by napsat krátký či delší článek ze svého běžeckého života. Server Běháme.cz by se tak krásně rozrostl do nového rozměru plného zážitků, emocí a radosti z běhání od lidí, které spojuje jeden hezký sport – běh.

Myslíme si, že právě toto zde na webu ještě chybí. Články lidí, kteří popisují své první krůčky s běháním, nebo ty, ve kterých běžci popisují svůj každodenní (nejen) běžecký život. Pro ostatní čtenáře by to bylo příjemné a inspirující počtení a všichni by autorům článků drželi v budoucnu palce. Sledovali by jejich zlepšování, typy tréninků a vůli, díky které stále s chutí běhají.

Proto se Vás ptáme. Chcete se podělit o své zážitky z běhání i s ostatními lidmi?

Pokud ano, je to velmi jednoduché. Můžete si takový článek sepsat a pak nás kontaktovat na emailu info@behame.cz (všechny kontakty najdete zde). Nebo využít přímo formuláře tady na webu.

Můžete nám také napsat i před napsáním článku, kdybyste se chtěli na něco zeptat.

V nadcházející době se těšte na příliv nových článků a my se na oplátku budeme těšit na Vaše články, které nám můžete posílat. Tyto články budeme vkládat pod Vaším jménem či přezdívkou do této rubriky.

Napsat komentář – zatím žádný komentář, buďte první!

Napsat komentář

*

Přečetl/a jsem si Zásady ochrany osobních údajů a odesláním komentáře s nimi souhlasíte.*

Závody »